Kindlustuseandjad

Kindlustuseandjad – Mida peaks tähele panema kindlustusandjat valides?

Kindlustusandja valimine võib olla keeruline ülesanne, kuid on oluline teha teadlik valik, mis vastab teie vajadustele ja eesmärkidele. Siin on mõned olulised tegurid, mida tasub kindlustusandjat valides silmas pidada:

 1. Usaldusväärsus ja maine: Enne kindlustusandja valimist uurige nende usaldusväärsust ja mainet turul. Kontrollige nende kogemust selles valdkonnas ja otsige klientide tagasisidet, et saada aimu nende teenuste kvaliteedist.

 2. Teenuste ulatus ja kohandatavus: Veenduge, et valitud kindlustusandja pakub laia valikut kindlustustooted ja teenuseid ning võimaldab neid kohandada vastavalt teie individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.

 3. Hinnakujundus ja tingimused: Tutvuge kindlustusandja hinnakujunduse ja kindlustustingimustega. Veenduge, et mõistate täielikult nende pakutavaid teenuseid ja kuidas need teie jaoks töötavad.

 4. Klienditeenindus: Oluline on valida kindlustusandja, kes pakub hea klienditeeninduse taset ja on valmis teid abistama igal ajal, eriti kahjujuhtumite korral.

 5. Finantsstabiilsus: Veenduge, et valitud kindlustusandja on finantsiliselt stabiilne ja suudab täita oma kohustusi kahjujuhtumite korral.

Eesti elukindlustusandjad

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

Compensa Life Vienna Insurance Group SE on juhtiv elukindlustusandja Eestis, kes pakub mitmekülgseid elukindlustuse lahendusi. Nende eesmärk on pakkuda klientidele finantsilist kindlustunnet ja turvatunnet.

 

Kontaktid:

 • Koduleht: Compensa Life
 • Aadress: Pärnu mnt 158/1, 11317 Tallinn
 • Telefon: +372 622 6430

Swedbank Life Insurance SE

Swedbank Life Insurance SE on veel üks tuntud elukindlustusandja Eestis, kes pakub laia valikut elukindlustuse tooteid ja teenuseid. Nende eesmärk on pakkuda klientidele turvalisust ja finantsilist kaitset.

 

Kontaktid:

Eesti kahjukindlustusandjad

Aktsiaselts INGES KINDLUSTUS

Aktsiaselts INGES KINDLUSTUS on Eesti juhtiv kindlustusettevõte, mis pakub laia valikut kohandatud kindlustusteenuseid nii eraisikutele kui ettevõtetele. Ettevõte on tuntud oma usaldusväärsuse ja professionaalsuse poolest ning pakub kliendikeskseid lahendusi vastavalt klientide vajadustele.
 

Kontaktid:

 • Koduleht: INGES KINDLUSTUS
 • Aadress: Endla 16, 10142 Tallinn
 • Telefon: +372 663 1681

Aktsiaselts KredEx Krediidikindlustus

Aktsiaselts KredEx Krediidikindlustus on Eesti ettevõte, mis spetsialiseerub krediidikindlustuse pakkumisele nii kodumaistele kui ka rahvusvahelistele klientidele. Ettevõte on oluline partner nii eksportivatele ettevõtetele kui ka nende ostjatele, pakkudes kindlustusteenuseid, mis kaitsevad kliente maksejõuetuse ja muude riskide eest. KredEx Krediidikindlustus on tuntud oma usaldusväärsuse, kogemuste ja tugeva toetusvõrgustiku poolest ning aitab ettevõtetel oma äritegevust turvaliselt laiendada nii kodu- kui ka välismaal.

 

Kontaktid:

AS LHV Kindlustus

AS LHV Kindlustus on Eesti finantsettevõte, mis pakub mitmesuguseid kindlustusteenuseid, sealhulgas sõidukikindlustust, kodukindlustust, reisikindlustust ja elukindlustust. Ettevõte keskendub klientide vajadustele orienteeritud lähenemisele, pakkudes paindlikke lahendusi ja konkurentsivõimelisi hindu. LHV Kindlustus on tuntud oma kasutajasõbraliku veebipõhise platvormi ja kiire klienditeeninduse poolest ning on loonud tugeva maine usaldusväärse partnerina kindlustusteenuste osutamisel Eesti turul.

 

Kontaktid:

 • Koduleht: LHV Kindlustus
 • Aadress: Tartu mnt 2, 10145 Tallinn
 • Telefon: 6 800 400

ERGO Insurance SE

ERGO Insurance SE on rahvusvaheline kindlustusettevõte, mis tegutseb mitmel turul üle maailma, sealhulgas ka Eestis. Ettevõte pakub laia valikut kindlustusteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele, hõlmates elukindlustust, sõidukikindlustust, kahju- ja varakindlustust ning tervisekindlustust. ERGO on tuntud oma pikaajalise kogemuse ja professionaalse lähenemise poolest ning pakub klientidele usaldusväärseid ja kohandatud lahendusi erinevatele riskidele. Lisaks traditsioonilistele kindlustustoodetele pakub ERGO ka digitaalseid lahendusi ja uuenduslikke teenuseid, et pakkuda klientidele parimat kogemust ja kaitset.

 

Kontaktid:

 • Koduleht: ERGO Insurance
 • Aadress: A. H. Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn
 • Telefon: 6 102 102

If P&C Insurance AS

If P&C Insurance AS on üks suurimaid kindlustusettevõtteid Baltimaades, kes pakub laia valikut kindlustusteenuseid nii eraisikutele kui ettevõtetele. Ettevõte pakub sõiduki-, kodu-, reisi-, äri- ja muud tüüpi kindlustusi ning on tuntud oma kliendikeskse lähenemise ja kvaliteetsete teenuste poolest. If P&C Insurance AS on tugev ja usaldusväärne partner, kelle eesmärk on pakkuda klientidele turvalisust ja rahuolu erinevates eluolukordades. Lisaks traditsioonilistele kindlustustoodetele pakub If P&C ka digitaalseid lahendusi ja kiiret kliendituge, et tagada klientidele mugav ja efektiivne teenindus.

Kontaktid:

Mittetulundusühing Eesti Liikluskindlustuse Fond

Mittetulundusühing Eesti Liikluskindlustuse Fond on organisatsioon, mis tegutseb Eestis liikluskindlustuse valdkonnas. Fond on loodud eesmärgiga tagada Eesti liikluskindlustussüsteemi stabiilsus ning kaitsta liiklusõnnetuste ohvrite huve. Fond haldab muu hulgas liikluskindlustuse registrit ning osutab abi ja kompensatsiooni liiklusõnnetuste tagajärjel kannatanud isikutele, kelle vastutav kindlustusandja on pankrotis või teadmata. Eesti Liikluskindlustuse Fond on oluline institutsioon, mis tagab liikluskindlustuse toimimise ja kindlustab, et liiklusohvritele antakse vajalik abi ja kaitse.

 

Kontaktid:

Salva Kindlustuse AS

Salva Kindlustuse AS on Eesti kindlustusettevõte, mis pakub mitmekülgseid kindlustusteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Ettevõte keskendub klientide individuaalsetele vajadustele, pakkudes laia valikut kindlustusprodukte, sealhulgas sõidukikindlustust, kodukindlustust, reisikindlustust, varakindlustust ja palju muud. Salva Kindlustuse AS on tuntud oma paindlike lahenduste ja kiire klienditeeninduse poolest ning püüab alati pakkuda usaldusväärset kaitset klientide vara ja heaolu tagamiseks. Lisaks traditsioonilistele kindlustustoodetele pakub ettevõte ka digitaalseid lahendusi, mis muudavad kindlustuse ostmise ja haldamise lihtsaks ja mugavaks.

 

Kontaktid:

 • Koduleht: Salva Kindlustuse
 • Aadress: Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn
 • Telefon: +372 612 6500

Swedbank P&C Insurance AS

Swedbank P&C Insurance AS on Eesti kindlustusettevõte, mis pakub laia valikut kindlustusteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Ettevõte on osa Swedbanki grupist ja tegutseb koostöös teiste Swedbanki kontserni ettevõtetega, pakkudes klientidele integreeritud pangandus- ja kindlustusteenuseid. Swedbank P&C Insurance AS on tuntud oma usaldusväärsuse ja kliendikeskse lähenemise poolest ning pakub kohandatud kindlustuslahendusi, mis vastavad klientide vajadustele ja eesmärkidele. Ettevõte on pühendunud klientide vara ja heaolu kaitsmisele ning pakub kiiret ja professionaalset kliendituge. Lisaks traditsioonilistele kindlustustoodetele pakub Swedbank P&C Insurance AS ka digitaalseid lahendusi, mis muudavad kindlustusega seotud protsessid mugavamaks ja efektiivsemaks.

 

Kontaktid:

Välismaiste elukindlustusandjate filiaalid

ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal

ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal on osa rahvusvahelisest kindlustusgrupist, mis pakub elukindlustusteenuseid Eesti turul. Filiaal keskendub elukindlustuse toodete pakkumisele, nagu näiteks pensionikindlustus, riskikindlustus ja investeerimisega seotud kindlustustooted. ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal on tuntud oma usaldusväärsuse ja professionaalse lähenemise poolest ning pakub klientidele mitmekülgseid ja kohandatud lahendusi vastavalt nende vajadustele ja finantseesmärkidele. Lisaks traditsioonilistele kindlustustoodetele pakub filiaal ka digitaalseid lahendusi, mis muudavad kindlustusega seotud protsessid lihtsamaks ja mugavamaks. Filiaal püüab pakkuda klientidele turvalisust ja rahuolu ning toetada neid nende elu olulistes hetkedes.

 

Kontaktid:

Gyvybės draudimo UAB “SB draudimas” Eesti filiaal

“Gyvybės draudimo UAB “SB draudimas” Eesti filiaal” on osa Leedu kindlustusettevõttest, mis pakub elukindlustusteenuseid Eestis. Filiaal keskendub elukindlustusele, pakkudes erinevaid tooteid nagu pensionikindlustus, riskikindlustus ja investeerimisega seotud kindlustustooted. SB draudimas Eesti filiaal on tuntud oma usaldusväärsuse ja professionaalse lähenemise poolest ning pakub klientidele mitmekülgseid ja kohandatud lahendusi vastavalt nende vajadustele ja eesmärkidele. Lisaks traditsioonilistele kindlustustoodetele pakub filiaal ka digitaalseid lahendusi, mis muudavad kindlustusega seotud protsessid lihtsamaks ja mugavamaks. SB draudimas Eesti filiaal püüab pakkuda klientidele turvalisust ja rahuolu ning toetada neid nende elu olulistes hetkedes.

 

Kontaktid:

 • Koduleht: SB draudimas
 • Aadress: Suur-Ameerika 1, 10119 Tallinn
 • Telefon: +372 627 3131

SEB Life and Pension Baltic SE Eesti filiaal

SEB Life and Pension Baltic SE Eesti filiaal on osa rahvusvahelisest kindlustusgrupist, mis pakub elu- ja pensionikindlustusteenuseid Eesti turul. Filiaal keskendub elukindlustuse ja pensionikindlustuse toodete pakkumisele, aidates klientidel kavandada ja tagada oma tulevikku. SEB Life and Pension Baltic SE Eesti filiaal on tuntud oma usaldusväärsuse ja pikaajalise kogemuse poolest ning pakub klientidele mitmekülgseid ja kohandatud lahendusi vastavalt nende vajadustele ja eesmärkidele. Lisaks traditsioonilistele kindlustustoodetele pakub filiaal ka digitaalseid lahendusi, mis muudavad kindlustusega seotud protsessid lihtsamaks ja mugavamaks. SEB Life and Pension Baltic SE Eesti filiaal on pühendunud klientide finantsilisele turvalisusele ning aitab neil saavutada oma pikaajalisi eesmärke ja unistusi.

 

Kontaktid:

Kindlustusandja valik võib olla keeruline, kuid tehes põhjalikku uurimistööd ning võrreldes erinevaid võimalusi, saate leida endale sobiva partneri, kes vastab teie vajadustele ning pakub usaldusväärset ja professionaalset teenust. Ärge kartke küsida lisaküsimusi ja selgitusi ning veenduge, et olete täielikult aru saanud oma valiku tagajärgedest.

 

 

Kokkuvõte

Enne kindlustusandja valimist peaksid mõtlema mõnele olulisele asjale. Esiteks, uuri kindlustusandja mainet ja usaldusväärsust. Vaata, kui kaua nad on tegutsenud ja kuidas on nende klientide kogemused olnud. Teiseks, vaata, millist tüüpi kindlustusi nad pakuvad ja kas need vastavad sinu vajadustele. Kas sul on vaja auto-, kodu– või tervisekindlustust? Kolmandaks, kontrolli kindlustusmaksete suurust ja kuidas kahjusid hüvitatakse. Võrdle erinevaid pakkumisi ja vali see, mis sobib sinu eelarve ja vajadustega kõige paremini. Lisaks võib olla oluline uurida, millist tüüpi kliendituge ja abi kindlustusandja pakub ning kuidas nad aitavad sind juhtumite korral. Oluline on valida kindlustusandja, kes on paindlik ja vastab sinu ootustele ning vajadustele.