Odavaim Liikluskindlustus Ootab Sind Besty Kodulehel

Odavaim liikluskindlustus pole alati kõige parem ning alati on hea võrrelda erinevaid liikluskindlustuse pakkujaid. Besty kodulehel leiad laia valiku soodsaid liikluskindlustuspakette, mis vastavad täpselt sinu vajadustele.

Valikuvõimalused Kõigile

Besty koduleht pakub mitmeid erinevaid kindlustuspakette, mis sobivad nii kogenud autoomanikele kui ka neile, kes alles alustavad. Olgu sul vaja lihtsat kohustuslikku liikluskindlustust või täisulatuslikku kaskokindlustust, Besty-l on sulle midagi pakkuda.

Odavaim liikluskindlustus

Otsides odavaimat liikluskindlustust, oled jõudnud õigesse kohta. Besty koduleht pakub konkurentsivõimelisi hindu, mis sobivad igale eelarvele. Lisaks säästlikule hinnale pakuvad Besty kindlustuspaketid ka laiaulatuslikku kaitset, tagades sulle rahuliku meele kogu sõiduaja jooksul.

Kiire ja Lihtne Protsess

Besty koduleht on kasutajasõbralik ja intuitiivne, võimaldades sul kiiresti leida ja osta sobiva liikluskindlustuse. Pole keerulisi vorme ega tüütuid telefonikõnesid – kõik vajalikud toimingud saad teha vaid mõne hiireklõpsuga.

Klienditugi Sinu Teenistuses

Kui sul tekib küsimusi või vajad abi, on Besty professionaalne klienditugi alati valmis sind aitama. Olenemata sellest, kas sul on küsimusi kindlustustingimuste, hinnakujunduse või poliisi valiku kohta, saad usaldusväärset abi oma keeles ja kiirelt.

Milliseid liikluskindlustuse pakkujaid võid turult leida?

Aon Baltic

Liikluskindlustuse eesmärk on hüvitada õnnetuses kannatanud osapoolele tekkinud vara- või isikukahjud ning samuti õnnetuse põhjustanud isiku ravikulud.

Liikluskindlustuse makse kujunemine varieerub erinevate kindlustusseltside vahel, mistõttu erinevad ka maksed. Makse arvutamisel võetakse arvesse mitmeid tegureid, sealhulgas sõiduki tüüp (nt sõiduauto, haagis), tehnilised omadused (nt mark, mudel, võimsus, registrimass), kasutusotstarve (nt tavasõiduk, takso), kasutamise piirkond (nt Tallinn, Võrumaa) ning kindlustus- ja kahjuajalugu.

Kõik meie e-poes lepingu sõlminud kliendid saavad enne poliisi lõppu uue kindlustuspakkumuse, mis võimaldab neil mugavalt sõlmida uue lepingu.

UADBBA on Baltic Eesti filiaal

Aadress: Telliskivi 60 – N63, 10412 Tallinn

Tel: +372 618 8888

E-post: myyk@jepp.ee

Lahtiolekuajad: E-R 9.00 – 17.00

Compensa Vienna Insurance Group – Kahju põhjustaja ja kahjustatud isik peavad viivitamata teavitama kindlustusjuhtumist kirjalikus taasesitamist võimaldavas vormis, kas kahju põhjustaja kindlustusandjat või kahjustatud isiku kindlustusandjat. Kui liiklusõnnetuse asjaolud on poolte vahel fikseeritud ja nad on ühel meelel, võib kahjustatud isik esitada kahjunõude enda kindlustusandjale.

  • Jätkuvalt tuleb nõue esitada kahju põhjustaja kindlustusandjale järgmistel juhtudel:
  • Nõude esitamine või kahjust teatamine toimub enam kui 30 päeva pärast kindlustusjuhtumit.
  • Kindlustusjuhtumi tagajärjel tekib isikukahju.
  • Kindlustusjuhtumis osalenud sõidukite põhiasukoht ei ole Eestis.
  • Kindlustushüvitise summa ületab eeldatavalt 10 000 eurot.
  • Kindlustusjuhtumi asjaolud ei ole selged, näiteks kui osapooled ei jõua kokkuleppele vastutuse osas.

Compensa Vienna Insurance Group:

Telefon: +372 622 8999

E-post: info@compensa.ee

Koduleht: www.compensa.ee

Postiaadress: Tartu mnt 43, 10128 Tallinn, Estonia

SALVA KINDLUSTUSE AS

Kiire ja paindlik poliisi sõlmimine on üks peamisi põhjusi, miks valida Salva. Poliisi saab sõlmida müügipunktides üle Eesti ja Salva e-poes. Lisaks sellele on internetis sõlmitud lepingud 10% soodsamad ning kindlustuspoliis jõuab soovitud e-posti aadressile vaid mõne hetkega.

Paindlik kindlustusperiood võimaldab sul valida poliisi kehtivuse perioodi vastavalt oma vajadustele. See võib olla lühikest aega, alates 1 päevast kuni koguni 1 aastani. Internetis sõlmitud lepingu pikkus algab minimaalselt 1 kuust.

Salva pakub ööpäevaringset nõustamisteenust ja liiklusõnnetuse vormistamise ning asjaajamise teenust sündmuskohal. Autoabi number on 684 4444. Täpsemat teavet selle kohta leiad siit.

Salva liikluskindlustuspoliis on kohandatav vastavalt sinu vajadustele. Automaatselt pikenev poliis sobib neile, kes kasutavad sõidukit aastaringselt, ning poliisi pikendamine on lihtne ja vaevatu. Automaatselt mittepikenev leping on mugav lahendus hooajalisele sõidukikasutajale, näiteks suveperioodil, sest poliisi perioodi lõppedes uut poliisi ja arvet ei saadeta ning kliendil pole täiendavateks asjaajamisteks vajadust.

SALVA KINDLUSTUSE AS

Telefon: +372 680 0810

E-post: info@salva.ee

Koduleht: www.salva.ee

Postiaadress: A. H. Tammsaare tee 47/2, 11316 Tallinn, Eesti

 

Kuidas kontrollida liikluskindlustuse kehtivust ja sõiduki tausta?

Sõiduki tausta ja kindlustuse kehtivust saab kontrollida mitmel erineval viisil:

Liikluskindlustuse Otsing: Kõige lihtsam viis kindlustuse kehtivuse kontrollimiseks on külastada kindlustusseltsi veebisaiti ja kasutada nende pakutavat online-kontrolli. Tavaliselt on seal olemas tööriist, mis võimaldab sisestada sõiduki registreerimisnumbri ja saada teavet kindlustuse kehtivuse kohta.

Maanteeameti Teenus: Mõned riigid võimaldavad teil kontrollida sõiduki registreerimisandmeid ja kindlustuse kehtivust otse riikliku transpordiameti veebisaidilt või vastava mobiilirakenduse kaudu. Sellisel juhul peate sisestama sõiduki registreerimisnumbri ja saate kohe teavet kindlustuse kohta.

 

Vali Besty – Vali meelerahu

Besty kodulehelt leiad mitmekülgse valiku soodsaid liikluskindlustuse pakkumisi, mis tagavad sulle vajaliku kaitse teeolukordades. Liitudes Besty kogukonnaga, saad nautida taskukohast hinda, kiiret ja lihtsat protsessi ning usaldusväärset tuge igal sammul.

Ära raiska aega otsimisega! Külasta Besty kodulehte juba täna ja leia endale parim hinnaga liikluskindlustus, mis vastab täpselt sinu vajadustele!