Kaskokindlustus kehtib

KASKOKINDLUSTUS: OLULINE TURVAMEEDE AUTOOMANIKELE

 

Mis On Kaskokindlustus?

Kaskokindlustus erineb oluliselt kohustuslikust liikluskindlustusest oma kaitseulatuse poolest. Kohustuslik liikluskindlustus hüvitab peamiselt teiste isikute vigastusi ja vara juhul, kui olete liiklusõnnetuses süüdi. Kaskokindlustus pakub aga kaitset ka teie enda sõiduki kahjustuste, varguse, vandalismi, tulekahju ja loodusõnnetuste eest.

 

Kaitseulatus ja Lisavõimalused

Kaskokindlustusel võib olla erinevaid kaitseulatusi ja lisavõimalusi, sõltuvalt kindlustusandjast ja poliisist. Tavaliselt hõlmab kaskokindlustus järgmisi riske:

 

 

Liiklusõnnetused

Kaskokindlustus hüvitab sõiduki remondi või asendamise kulud liiklusõnnetuse korral, sõltumata süüdlasest. See hõlmab nii teie enda kui ka teiste osapoolte sõidukite kahjustusi.

 

Vargus ja vandalism

Kaskokindlustus kaitseb teie sõidukit varguse ja vandalismi eest. Kui teie auto varastatakse või saab kahjustada, hüvitab kindlustusandja remondi või asendamise kulud vastavalt kindlustuspoliisile.

 

Tulekahju ja loodusõnnetused

Kaskokindlustus hõlmab ka kahjusid, mis on põhjustatud tulekahjust, üleujutusest, rahest või muudest loodusõnnetustest. Need sündmused võivad põhjustada olulist kahju sõidukile, kuid kaskokindlustus aitab katta remondi või asendamise kulud.

 

Klaasikahjud

Mõned kaskokindlustuse poliisid hõlmavad ka klaasikahjusid, nagu tuuleklaasi purunemine või muud klaasikahjustused. Klaasikahjustused võivad olla ootamatud ja kulukad, kuid kaskokindlustus aitab neid kulusid katta.

 

Miks On Kaskokindlustus Oluline?

Kaskokindlustus pakub autoomanikele meelerahu ja kindlustunde, teades, et nende sõiduk on kaitstud erinevate ootamatute sündmuste eest. Liiklusõnnetused, vargused, vandalism, tulekahjud ja loodusõnnetused võivad kõik põhjustada olulist kahju sõidukile. Kaskokindlustus aitab katta nende sündmuste finantsmõju, säästes autoomanikele suuri remondi- või asenduskulusid.

Lisaks sõiduki enda kaitsele võib kaskokindlustus olla ka oluline rahaline kaitse. Autoomanikud võivad säästa märkimisväärset raha, kui nende sõiduk vajab ootamatult remonti või asendamist ning kaskokindlustus aitab katta neid kulusid, vähendades seeläbi finantsstressi ja muret.